knet
19 بهمن 1401 - 22:05

آتش به اختیاری پزشکان سمنانی/ جهاد در زندان؛ برنامه جدید پزشکان بسیجی

پزشکان جهادگر سمنانی این بار تصمیم گرفتند به بهانه چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در ندامتگاه مرکزی سمنان، به مددجویان این زندان کمک کرده و اقدامات درمانی را در زندان گسترش دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، تیم‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی استان سمنان با حضور در ندامتگاه مرکزی در تلاش هستند تا برای رفع مشکلات زندانیان، اقدامات ویژه‌ای را انجام دهند.

امید کهربایی، مدیرکل زندان‌های استان سمنان عصر امروز در حاشیه این اقدام جهادی در جمع خبرنگاران گفت: همکاران ما در بخش بهداشت و درمان اداره کل زندان‌های استان سمنان در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات درمانی را به زندانیان ارائه دهند.

کهربایی با بیان اینکه حضور نیروهای جهادی در زندان بسیار تأثیرگذار خواهد بود، تصریح کرد: حضور تیم‌های تخصصی پزشکی بخش عمده‌ای از مشکلات درمانی زندانیان را رفع خواهد کرد و از اعزام‌های بی‌مورد به بیمارستان جلوگیری می‌شود.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با اشاره به اینکه این تیم‌ها از سوی بسیج جامعه پزشکی استان امروز در ندامتگاه مرکزی حضور پیدا کرده‌اند، افزود: این تیم پزشکی در سه گروه پزشک متخصص زنان، پزشک متخصص داخلی و گروهی از روانشناسان در زندان حضور پیدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این اقدام باید تداوم پیدا کند، خاطرنشان کرد: با توجه به مذاکرات صورت‌گرفته با بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ،این اقدام جهادی در آینده گسترش بیشتری پیدا خواهد کرد.

کهربایی با بیان اینکه این اقدام همان جمله مقام معظم رهبری در خصوص آتش به اختیاری جوانان جهادگر است، افزود: امروز نیز پزشکان سمنانی با اقدامی آتش به اختیار خود در ندامتگاه مرکزی سمنان حضور پیدا و خدمات ارائه کردند.

پایان پیام/74002/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1028547